Związek Żołnierzy Wojska Polskiego
Zarząd Główny

Adres Zarządu Głównego:
ul. Miklaszewskiego 5, 02-776 Warszawa

tel. +48 727 008 000

Organizacja pożytku publicznego   KRS 0000141267

Rachunek Bankowy Zarządu Głównego: 45 1240 6104 1111 0000 4784 5055

Związek na co dzień

11 medali na XXII Mistrzostwach Polski Leśników w Biegach na Orientację

W dniach 6 -7 maja 2022 r. reprezentacja Zespołu Szkół Leśnych w Goraju uczestniczyła w XXII Mistrzostwach Polski Leśników w Biegach na Orientację. Organizatorem imprezy były Nadleśnictwa Złotów i Lipka.
    W pierwszym dniu Mistrzostw drużyna brała udział w biegu sprinterskim przy siedzibie Nadleśnictwa Złotów oraz w parku miejskim Zwierzyniec. Drugiego dnia w biegu mistrzowskim uczestnicy zmagali się z trudną trasą pod względem ukształtowania terenu położoną w Leśnictwie Kiełpin.

    Gorajską drużynę reprezentowali: Amelia Geller, Dominika Wojtczak, Tomasz Talma, Szymon Dekert, Szymon Eichman, Bartłomiej Spychała, Bartłomiej Szynkiewicz, Miłosz Kowalczyk, Jakub Molik, Karol Fryska, Fryderyk Pucek, Kajetan Mazur, Stanisław Stanisławski, Maksymilan Bocheński, Aleksander Kornaga, Jan Łupiński, Maksymilian Zacharek oraz trenerzy Zygmunt Jeliński i Remigiusz Molski.
    Podziękowania dla organizatorów za możliwość udziału w Mistrzostwach oraz oraz dla pana Zygmunta Jelińskiego za wspieranie naszych działań.
    Przed gorajską drużyną kolejne wyzwanie - wyjazd do Włoch na XXVIII Mistrzostwa Europy Leśników w Biegach na Orientację, które odbędą się w dniach 25-30 czerwca 2022 r. w Południowym Tyrolu w miejscowości Toblach/Dobbiaco.

Wyniki biegu sprinterskiego:
     • Kategoria Junior K, długość trasy 2,5 km, 17 PK
        VII miejsce Amelia Gelller
        X miejsce Dominika Wojtczak

• Kategoria Junior M, długość trasy 2,7 km, 18 PK
        I miejsce Tomasz Talma
        II miejsce Szymon Dekert
        III miejsce Szymon Eichman
        V miejsce Barłomiej Spychała
        VI miejsce Bartłomiej Szynkiewicz
        IX miejsce Miłosz Kowalczyk
        X miejsce Jakub Molik
        XI miejsce Karol Fryska
        XIII miejsce Fryderyk Pucek
        XVII miejsce Kajetan Mazur
        XIX miejsce Stanisław Stanisławski
        XX miejsce Maksymilian Bocheński
        XXIII miejsce Aleksander Kornaga

• Kategoria  Nestor M, długość trasy 2,5 km, 17 PK
        VII miejsce Zygmunt Jeliński

Wyniki biegu mistrzowskiego:
     • Kategoria M16, długość trasy 4,2 km, 14 PK
        I miejsce Tomasz Talma
        II miejsce Bartłomiej Spychała
        III miejsce Bartłomiej Szynkiewicz
        V miejsce Stanisław Stanisławski
        VII miejsce Maksymilian Bocheński

• Kategoria M18, długość trasy 4,7 km, 14 PK
        III miejsce Szymon Eichman

• Kategoria M20, długość trasy 5,4 km, !5 PK
        I miejsce Szymon Dekert
        II miejsce Jakub Molik
        III miejsce Fryderyk Pucek
        IV miejsce Kajetan Mazur
        V miejsce Karol Fryska
        VII miejsce Jan Łupiński
        VIII miejsce Miłosz Kowalczyk
        X miejsce Hubert Galuba
        XI miejsce Aleksander Kornaga

• Kategoria M45, długość trasy 5,4km, 15PK
        III miejsce Remigiusz Molski

W ramach Mistrzostw Polski Leśników prowadzona jest klasyfikacja drużynowa szkół leśnych. Oto klasyfikacja szkół na rok 2022:
     I miejsce - TL Białowieża
     II miejsce - ZSL Goraj
     III miejsce - TL Tuchola
     IV miejsce - ZSL Ruciane Nida
     V miejsce - TL Brynek

 

« Powrót do listy