Związek Żołnierzy Wojska Polskiego
Zarząd Główny

Adres Zarządu Głównego:
ul. Miklaszewskiego 5
02-776 Warszawa

tel. +48 727 008 000

Organizacja pożytku publicznego   KRS 0000141267

Związek na co dzień

Koło Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Gołdapi w 2015 r.

Koło Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Gołdapi w 2015 r. działało bardzo prężnie.
    11 listopada z okazji Święta Niepodległości w Gołdapi odbyła się piąta edycja Sztafety 11.11.11.11.15. Wziął w niej udział tradycyjnie prezes koła Stanisław Miernik.
   Kolejnym ważnym wydarzeniem było zdobycie przez Stanisława Miernika tytułu „Wolontariusz Godny Naśladowania” w konkursie organizowanym w powiecie Gołdapskim. To zacne wyróżnienie przyznawane jest od trzech lat wolontariuszom, którzy szczególnie zasłużyli się działalnością na rzecz społeczności lokalnej. Co ważne, Stanisław Miernik był nominowany po raz trzeci, a w tym roku wpłynęły na niego cztery zgłoszenia od lokalnych mieszkańców i stowarzyszeń.
     Ponadto w Gołdapi włączono się do udziału w akcji „Szlachetna Paczka”. Członkowie koła wsparli zakup paczki dla jednej z rodzin, Witold Karniłowicz zajął się zakupami i przekazaniem darów,  a Stanisław Miernik działał, jako wolontariusz programu.
    11 grudnia 2015 r. członkowie koła zorganizowali spotkanie opłatkowe. Tradycyjnie podzielono się opłatkiem, były życzenia i rozmowy przy stole. Spotkanie upłynęło w ciepłej i miłej atmosferze.
    Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.

Stanisław MIERNIK
Prezes Koła ZŻWP w Gołdapi

 

« Powrót do listy