Związek Żołnierzy Wojska Polskiego
Zarząd Główny

Adres Zarządu Głównego:
ul. Miklaszewskiego 5
02-776 Warszawa

tel. +48 727 008 000

Organizacja pożytku publicznego   KRS 0000141267

Związek na co dzień

III Integracyjny Piknik Strzelecki Kół nr 1 i 2 im. ppłk. Stanisława Kępczyńskiego

9 czerwca 2015 roku zgodnie z zapoczątkowanym przez śp. ppłk. Stanisława Kępczyńskiego prezesi Kół nr 1 i 2 ppłk Henryk Bosacki i st. chor. sztab. Marian Baran zorganizowali III Integracyjny Piknik Strzelecki, który od ubiegłego roku nosi imię pomysłodawcy tego pikniku Stanisława Kępczyńskiego.
   Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się na strzelnicy LOK, gdzie odbyły się zawody strzeleckiej z karabinka pneumatycznego. Oczywiście wynik był drugorzędny, spotkanie na pierwszym planie, choć niektórzy koledzy osiągali naprawdę bardzo dobre wyniki. Przy okazji tego spotkania prezes Koła Nr 2 Marian Baran uroczyście wręczył legitymacje członkowskie dwóm kolegom, którzy zasilili szeregi naszego koła. Są to mjr rez.  Mirosław Kania i ppłk rez. Marek Szabaga.
     Druga część odbyła się w restauracji Monarchia, gdzie mieliśmy przygotowany grill z kiełbaskami oraz piwem. Niestety pogoda nie dopisała, ale i z tym problemem poradziliśmy sobie. Podczas spotkania był czas na wspomnienia o śp. Stanisławie, a także rozmowy koleżeńskie, bo takie spotkania temu sprzyjają.

Tekst i foto: kpt. Zbigniew ZEMBRZUSKI

 

« Powrót do listy